Volkan Konak: ‘Beni silin, ben yokum’

Ünlü şarkıcı Volkan Konak, kişisel sosyal medya heabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Konak, ocak ayı başında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle başkanlığın Diyanet tarafından hedef alınmıştı.

Volkan Konak’ın söz konusu yorumuyla; ‘Hakaret’ ve ‘Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ suçlarının oluşturduğunu savunan Diyanet İşleri Başkanlığı, ünlü şarkıcı hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

“BENİ SİLİN, BEN YOKUM”

Konak son olarak X (Twitter) hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

“Ülkemizde ve orta doğuda siyasi partiler ya tarikat ya tek adam sistemidir ve de siyaset yapan kişilerin zenginleşme alanıdır” diyen Konak, “Vefasız ve sevgisiz bu siyaset korosunda şarkı söylemem. Dolayısıyla beni silin. Ben yokum” ifadelerini kullandı. 

Volkan Konak’ın yaptığı paylaşım şu şekilde:

KONAK: ‘SÖYLEDİĞİM YANLIŞ ANLAŞILMIŞ’

Volkan Konak’ın bu paylaşım sonrası müziği bıraktığı öne sürülmüştü. Söz konusu iddiaların ardından ünlü şarkıcıdan yeni bir paylaşım daha geldi.

Konak, açıklamasının yanlış anlaşıldığını söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Dostlar; söylediğim yanlış anlaşılmış galiba, siyaset korosunda şarkı söylemeyeceğimi belirttim. Ben her zaman olduğu gibi, dürüst, uygar ve asil insanların korosunda şarkılarımı söyleyemeye devam edeceğim. Son söz; yaşasın sevgi, yaşasın bilim, yaşasın sanat.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx