Realme 11 Pro+ 5G tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti

Realme, 8 Haziran’da Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde düzenlediği büyük bir lansman etkinliği ile Realme 11 Pro serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Her numaralı seri sürümünde sıçrama teknolojisi ve üstün bir tasarım sunmayı taahhüt eden şirket, bu sözünü Realme 11 Pro+ modeli ile başarıyla yerine getirdi.

200 megapiksel kamera özelliğine sahip olan bu model, Realme’nin akıllı telefon fotoğrafçılığındaki sınırları zorlama konusundaki bağlılığını gözler önüne seriyor. Üstelik, Matteo Menotto gibi bir eski Gucci tasarımcısı ile işbirliği yapılmış olması, Realme 11 Pro+’a çarpıcı bir tasarım ve ek bir zarafet katmış durumda.

Realme 11 Pro+ 5G tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti

Realme 11 Pro+ üç renk seçeneği ile sunuluyor: Astral Siyah, Oasis Yeşil ve Gün doğumu Bej. Siyah versiyon, deri görünümlü polikarbonat arka kapağa sahipken, yeşil ve bej versiyonlar vegan deri ile ön plana çıkıyor. Deneyimlerimizi sizinle paylaşmak üzere Realme, bize Realme 11 Pro+ modelinin Oasis Yeşili versiyonunu gönderdi. Bu güzel ve güçlü akıllı telefonun heyecan verici özelliklerini beraber keşfedelim.

Realme 11 Pro+ 5G, litchi vegan deri arka kapak ile kir ve lekelere karşı dayanıklı bir lüks his sunar. Ortadaki 3D dokuma deseni ve el yapımı dikiş tasarımı, telefonun güzelliğini daha da artırır. 8,7 mm kalınlığında ve 189 gram ağırlığında olan telefon, ince ve hafif bir his verir. Diğer yandan, siyah versiyon 8,2 mm kalınlık ve 183 gram ağırlık ile biraz daha hafif ve ince bir yapıya sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir