Bir noktaya dikkat çekti! Abdullah Avcı’dan çok konuşulacak G.Saray ve F.Bahçe kehaneti

Trabzonspor’a geri dönen teknik direktör Abdullah Avcı, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Nerede kalmıştık? Trabzonspor’un bulunduğu yerde yarış vardır. Kısa süreçte, Avrupa kupalarına katılabilmek, devamlı maç kazanma alışkanlığını alıp nerelere ulaşabiliyoruz, devre arasına ve sezon sonuna planlama yaparak hareket etmek hedeflerimiz var.”

2 sene 4 ay rekorlar kırıldı, kupalar kazanıldı. Trabzonspor’un tarihinde birçok kupası var. Doğru planlama yaparsan, bunun hem ligde hem Avrupa’da iyi işler yaparsın. Sonuçlar bazen inişli çıkışlı olur. Bende baskı yok. Gerçekleştirdiklerimiz var. Taraftar her zaman destek oldu, teşekkür ederim. Pazartesi akşamından itibaren desteğe devam etsinler. Onlarla beraber başardık. Beraber hücum yaptık, beraber savunma yaptık. Trabzonspor kazandığında bu şehir mutlu oluyor. Trabzonspor’un da, benim de hedeflerimiz hiçbir zaman bitmedi, bitmeyecek de…”

Fenerbahçe ve Galatasaray iyi kadrolar, yüksek maliyetli kadrolar kurdular. Kırılmalar olacaktır. Biz maç kazanma alışkanlığını yakalayıp nerelere taşıyacak bu bizi… 20/21 sezonunda takım 17’inciydi, 4’üncü olduk. 7 maç üst üste seri yakaladık, neredeyse yukarı yapışıyorduk. Bunu kazanalım, Avrupa kupalarına gidelim. Türkiye Kupası var, çok önemli hedef. Gelecek senenin de planlamasını yapalım. Trabzonspor, en tepeye oynamak için bugünden itibaren planlamasını yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx