Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gündemden düştü, Üç Kuruş’un hali hal değil!

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gündemden düştü, Üç Kuruş’un hali hal değil!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Dizi hayranları hem Uraz Kaygılaroğlu hem de Ekin Koç ikilisinin birlikte Üç Kuruş dizisinde oynayacağını ilk öğrendikleri zaman çok büyük sevinç yaşandı. Çünkü ikisi de 2020-2021 sezonu düşünüldüğü zaman en çok gündem olan oyuncular arasındaydı.

Geçen sezon; Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde başrolde izlediğimiz Ekin Koç, Ahmet Sencer karakteri ile adeta ortalığı yıkıp geçti… Dizi hayranlarını peşinden sürükleyen bu karakter, TRT1 dizisinin çok iyi reytingler almasının nedenlerinin başında geliyordu. Ahmet Sencer ile herkesin gönlünde taht kuran Ekin Koç, bu sezon Üç Kuruş dizisiyle aynı çıkışı yapamadı. İzleyiciler dizinin konsepti ve hikayesi noktasında eldeki oyuncu kadrosunun iyi değerlendirmediği eleştirilerini yapıyor.

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gündemden düştü, Üç Kuruş'un hali hal değil! 1

Yine geçen sezon Sefirin Kızı dizisindeki Gediz Işıklı karakteri finalden daha önce ayrılmış olsa da çok konuşulmuş ve Uraz Kaygılaroğlu çok fazla öne çıkmıştı. Sefirin Kızı dizisindeki büyük çıkışı ile oyuncu, milyonların gönlünde taht kurdu. Ancak aynı durumu Üç Kuruş dizisinde göremiyoruz.

Dizinin reytingleri de iyi gitmiyor ve Ay Yapım’ın çok iddialı başlayan projesi ile ilgili sıkıntılar artarak devam ediyor. Dizi hayranları senaryo noktasında birçok eleştiri yaparken, eldeki oyuncu kadrosunun da iyi değerlendirilemediği düşüncesini sosyal medyada paylaşıyor.

Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Nesrin Cavadzade gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer aldığı Üç Kuruş dizisi için sezon sonuna kadar ekranda kalıp kalamayacağı tartışmaları başladı bile…

Özel içerikler youtube kanalımızda