Ünlü sanatkardan berbat haber! Sevenleri ikinci defa üzüldü…

HALUK LEVENT İKİNCİ DEFA COVİD OLDU!

AHBAP Derneği’nin kurucusu olan ve yaptığı yardımlarla milyonların gönlünde taht kuran Haluk Levent ikinci sefer koronavirüse yakalandı.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Sosyal medyadan test sonucunun müspet olduğunu açıklayan sanatçı, ”Dün akşam Foça konserinden sora bir yorgunluk hissettim. Bugün test yaptırdım. Sonuç Covid olumlu.” tabirlerini kullandı.

Geçen yıl da Covid geçiren sanatçı bu kere hastalığı daha ağır hisstettiğini açıklayarak şöyle devam etti:

”Geçen yıl da tekrar bu devirde Covid olmuştum. Bu kere biraz daha ağır geçiriyorum. Kendinize dikkat edin. Merak eden dostlarım varsa, konserlerim 6 Eylül’de Gönen ile başlayacak üzere görünüyor.”

HALUK LEVENT KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

Adana’nın Yüreğir ilçesinde 6 Kasım 1968 tarihinde doğan Haluk Levent, Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği, Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Kısmı ve Ankara Üniversitesi Muhasebe kısmında kısa vakitler öğrencilik yaptı.

Dokuz kardeşin sekizincisi olan ünlü sanatçı , ailesinin Nusayri olduğunu tabir etmektedir. Üniversite giriş imtihanlarını kazansnsn fakat isitikrarlı bir eğitim hayatı olmayan Haluk Levent bu yıllar içinde ticaretle uğraştı. Başarısız bir ticaret hayatının akabinde Adana’dan ayrıldı ve kendini yollara verdi. Birinci albümünün “Yollarda” ismini alması da bu günlerdeki tecrübelerin sebebidir. Birçok kentte dolaşıp müzik söyledi.

1992 yılında geldiği İstanbul’da çeşitli barlarda çalıştı. Yıldıray Gürgen ile tanışan Haluk Levenet, 1993 Temmuz’unda Yollarda albümünü çıkarttı. Bu albüm tıpkı vakitte Anadolu rock müziğinin ortaya çıktığı 70’lerden sonra ikinci yükseliş periyodunun birinci yapıtlarındandır. Birebir yıl Moğollar da 20 yıl ortadan sonra yeni bir albüm çıkartmıştır. Yollarda hiç beklenmedik bir biçimde yaklaşık iki yüz binlik satış sayısına ulaştı.
1995 yılında çıkardığı Bir Gece Vakti albümü ise bir milyona yaklaşan satış sayısı yakaladı.

Yine 1996’nın çabucak sonunda Arkadaş albümü piyasaya çıktı. Bu albümle sanatçı, Anadolu rock müziğin müzikal manada en başarılı örneklerinden birine imza atmıştır. Sanatçı Arkadaş albümü için “Bu albümle dünya standartlarını yakaladım” demektedir.

Sanat hayatına on beş albüm, on bin konser, iki kitap yüzlerce ödül, yardım konserleri, iki tane rekor konser (on iki saatlik), onlarca etraf davası sığdırdı.


Tumtum etek giydi toplumsal medyada olay oldu! İşte ünlü oyuncunun etek giydiği imajlar…


Sosyeteyi sallayan iddialar! Karım hem dolandırıcı hem de sahtekar… Ortalık toz duman…


Bu burçlar sevdiği için kapıda bile yatar! İşte sevdikleri olunca gözü bir şeyi görmeyen o burçlar