Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı’dan acil davet

Trabzonspor’da, evvelki gün Torino ile oynanan ve 3-0 kaybedilen hazırlık müsabakasında defanstaki sorun ortaya çıktı. Teknik Yönetici Abdullah Avcı idareye acil davette bulundu.

Avusturya’da yeni dönem için çalışmalarına devam eden Trabzonspor’da kahır büyük. Bordo-mavililerin evvelki gün hazırlık maçında Torino’ya 3-0 kaybetmesi defanstaki zayıflığı bir kere daha ortaya çıkardı.

Uzun müddettir sağ stoper almaya çalışan bordo-mavililerin şu ana kadar bu bölgeyi güçlendirememesi sonucu defanstaki badire farklı hezimete neden oldu. Trabzonspor’da Teknik Yönetici Abdullah Avcı, şu ana kadar 7-8 isimle görüştüklerini lakin muahede sağlanamadığını bildirdi. Abdullah Avcı’nın, bu bölgeye acil transfer yapılması için istekte bulunduğu öğrenildi.

Yönetim ise Manchester United’tan Tuanzebe’yi bitirmek için harekete geçti.

HÜSEYİN TÜRKMEN 2 HAFTA YOK

Öte yandan Trabzonspor’da, evvelki gün oynanan Torino maçında sakatlık geçiren Eren Elmalı dünkü idmana katıldı. Kas yaralanması yaşayan Hüseyin Türkmen’in ise 2 hafta alanlardan uzak kalacağı açıklandı. Bu ortada bordo-mavililerin bugün İtalyan temsilcisi Empoli ile Avusturya’da oynayacağı hazırlık müsabakasına seyirci alınmayacağı bildirildi.