MATH Nedir? MATH Coin Ne İşe Yarar?

MATH nedir? MATH (MATH), MATH, Math Wallet, MATH VPOS Pool, Math DApp Store, MathStaking, MathPay ve MathChain dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları birleştiren tek duraklı bir kripto platformudur. Bu makalede MATH nedir, ne sunar? MATH coin nedir? MATH ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

MATH nedir? Ne işe yarar?

MATH, Math Wallet, MATH VPOS Pool, Math DApp Store, MathStaking, MathPay ve MathChain dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları birleştiren tek duraklı bir kripto platformudur. 2018 yılında kurulmuştur.

MATH, 63’den fazla genel blok zincirini destekler. Kullanıcıların otomatikleştirilmiş kantitatif ticaret ile portföylerini yatırım yapmalarına ve oluşturmalarına, dijital varlıklarında %30’a varan bir yıllık yüzde oranı (APR) kazanmalarına, kripto para yatırmalarına, anında kredi almalarına ve zaman ve mekandan bağımsız olarak ödemeler için kripto kullanmalarına olanak tanır. Wallet, çok zincirli merkeziyetsiz uygulamaları (DApps) destekleyen bir uzantı cüzdanıdır.

MATH coin nedir?

MATH coin MATH’in yerel tokenidir. Kripto para, temeldeki Ethereum ağı (ETH) tarafından güvence altına alınan bir ERC-20 tokenidir. Anlık CoinMarketCap sıralaması 626, piyasa değeri 271.322.405 TL. Dolaşımdaki arz ise 114.356.164 MATH.

MATH nasıl çalışır?

Ekositemin Math DApp mağazası, kullanıcılara Math Cloud Wallet, Polkadot VPoS Pool, Near Stake Araçları, Binance Staking Tool, Uniswap, SushiSwap ve diğerleri gibi DApp’lere erişim sunar. MATH VPOS Pool, kullanıcıların kriptolarını stake etmelerine ve %30’a varan APR elde etmelerine olanak tanır. Ekosisteminin bir diğer bileşeni, Substrate dayalı ikinci katman bir blok zinciri olan MathChain’dir.

Token 22 Ekim 2019’da tanıtıldı. Stake etmeyi sağlayan, ağlara doğrulayıcı bir altyapı sağlayan ve kullanıcılara ödüller sunan bir ERC-20 tokenidir. Math DApp Factory, kullanıcılara borsaların, oyunların ve diğer merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini basitleştirebilecek araçlar sunar. MathSwap, kullanıcıların otomatik bir miktar ticaret sistemi ile kripto portföyleri oluşturmasına olanak tanıyan anında ve güvenli bir token değişimidir. MathNews, MATH ekosistemi tarafından desteklenen halka açık zincirler hakkında en son haberleri sağlar. Son olarak, MathPay bir kripto para birimi ödeme ağ geçididir.

MATH coin nasıl alınır?

MATH, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. Kripto para şu anda MEXC, FTX, Gate.io, BKEX gibi borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak MATH coin satın alabiliyor.