Koltuk Altı Tüylerinden Kurtulmanın En Uygun Yolu Bu! İşte Koltuk Altı Tüylerini Yok Etmek İçin En Kolay Sistem

Kadınlar, neredeyse her gün koltuk altlarını tıraş etmek zorundalar. En azından birçok bayan o denli. Koltuk altlarınız bedeninizin çok hassas bir bölgesidir. Bu, onları tıraş etmenin cildiniz üzerinde her vakit büyük bir tesiri olmadığı manasına gelir. Neyse ki, bugün koltuklarınızın altındaki istenmeyen tüylerden tahrişe yahut küçük kesiklere neden olmadan basitçe kurtulmanıza yardımcı olabilecek bir ipucumuz var.

Koltuk altlarınızı tıraş etmek tahrişe ve küçük kesiklere neden olabilir. Lakin gerçek yaparsanız olmaz!

İSTENMEYEN KOLTUK ALTI TÜYLERİ

Koltuk altı kıllarının bir fonksiyonu var, en azından biz o denli olduğunu düşünüyoruz, lakin çok tartışılıyor. Buradaki fikir, koltuk altı kıllarımızın teri ve başka nemi uzaklaştırması ve bunun havalandırmayı iyileştirmesidir. Ancak dürüst olmak gerekirse, beşerler bunun gerçek olup olmadığından ve koltuk altı kıllarının evrimsel kıymetinin gerçekte ne olduğundan hala emin değiller.

Ancak bildiğimiz şey, birçok bayan görünüşünün verdiği hissi sevmediği ve tıraş etmeyi tercih ettiğidir. Birçok bayan traş olmayı, ağda yapmayı yahut lazerle temizlemeyi tercih eder. Ne yazık ki, birinci iki seçenek çok fazla tahrişe neden olabilir ve son seçenek çok değerlidir. İstenmeyen koltuk altı tüylerine farklı bir tahlil var mı? Evet var! Öğrenmek için okumaya devam edin.

GEREKLİ OLAN MALZEMELER

Yarım bardak zerdeçal
100 ml süt
Ilık su
Bir havlu

TÜYLERDEN KURTULMANIN YÖNTEMİ

Zerdeçal ve sütü küçük bir kaseye koyun ve kalın bir macun haline gelene kadar karıştırın. Macun çok kalın mı? Biraz fazladan süt ekleyin. Macunu koltuk altlarınıza sürün ve yarım saat orada bekletin. Bu ortada bir küveti ılık suyla doldurun ve 30 dakika dolduktan sonra macunu ılık su ve havluyla çıkarın. Bu süreci daha sık tekrarlayarak tüylerin kökleri gevşeyecek, bu da tüylerin döküleceği ve bir müddet sonra geri gelmeyeceği manasına gelir. En azından fikir bu. Denemeye paha.