Galaxy S20 serisini kullananlara güzel haber

Samsung’un Galaxy S20 serisi, birkaç hafta önce Latin Amerika’daki kullanıcıları için Mayıs 2023 güvenlik güncellemesini almaya başladı. Geçtiğimiz hafta, ABD’deki operatörlerden bağımsız birimler de bu güncellemeyi almıştı. Artık, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm Galaxy S20 serisi birimler için yeni güvenlik güncellemesi kullanıma sunuldu.

ABD’deki standart Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra birimleri için sunulan yeni yazılım güncellemesi, G98xU1UES4HWD5 yazılım sürümünü içeriyor. Bu güncelleme, AT&T, Bluegrass Cellular Cellular South, Comcast, Cricket, C-Spire, Dish Wireless, Metro PCS, Sprint, Tracfone, T-Mobile, US Cellular, Verizon ve Xfinity Mobile gibi tüm operatörlerin ağlarında kullanılabilir durumda. Güncelleme, Galaxy telefonlarda 70’ten fazla güvenlik açığını gideren Mayıs 2023 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Galaxy S20 serisini kullananlara güzel haber

Eğer Amerika’daki bir kullanıcı iseniz ve Galaxy S20 serisi bir telefonunuz varsa, en son yazılım güncellemesini kontrol edebilirsiniz. Bunun için Ayarlar > Yazılım Güncelleme bölümüne giderek İndir ve Yükle seçeneğine basmanız yeterli.

Samsung, Galaxy S20 serisini 2020 yılının başında Android 10 işletim sistemiyle birlikte tanıtmıştı. Serinin telefonları, 2020 yılı sonunda Android 11 güncellemesini ve 2021 yılı sonunda Android 12 güncellemesini almıştı. Telefonlar ayrıca 2022’nin sonunda Android 13 güncellemesini de aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir