Fall Guys 4. Sezon Güncellemesi Seviye Düzenleyici ile Geliyor

Oyuncular tarafından Fall Guys için en çok talep edilen özellik sonunda 4. Sezon güncellemesi ile geliyor. Mediatonic tarafından bir geliştirici canlı yayını sırasında ortaya çıkan yeni Yaratıcı Mod, oyuncuların oyun içinde özel seviyeler oluşturmasına izin verecek.

Oyun içi seviye oluşturucu, oyuncuların hedefi ve temayı, oyuncu sayısını seçmesine, engeller, kontrol noktaları kurmasına ve son olarak dünyayı dekore etmesine olanak tanıyor. Her düzeyde izin verilen sabit miktarda öğe mevcut ancak her ayarlama genel bütçenin bir kısmına mal oluyor. Düzenleme sırasında herhangi bir noktada içerik oluşturucu, mevcut durumu beğenip beğenmediğini görmek için seviyeyi test edebilecek.

Oyuncular bir seviye oluşturduktan ve onu geçmenin mümkün olduğunu kanıtlamak için bitirdikten sonra, Paylaşım Kodları aracılığıyla özel lobilerde kullanmak üzere arkadaşlarıyla ve daha büyük toplulukla paylaşabilecek. Ayrıca Mediatonic, oyuncuların düzenli olarak atlayabileceği, kullanıcı tarafından oluşturulmuş turları sergileyecek özel oynatma listeleri de yaratıyor.

Fall Guys 4. Sezon: Creative Construction güncellemesinin 10 Mayıs’ta tüm platformları gelmesi planlanıyor. Güncelleme, seviye düzenleyiciye ek olarak, geliştiriciden 50 yeni seviye ve diğerlerinin yanı sıra Boom Blaster adlı yeni bir engel türü de içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir