Can Yaman’ın sevgilisi ABD’li milyarder ile dudak dudağa!

Can Yaman’ın, geçen ocak ayında ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İtalyan magazin dergisi Chi, çiftin bir mekanda baş başa romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak, sürpriz aşkı belgelemişti.

GÖKYÜZÜNDEN EVLENME TEKLİFİ

Kısa bir süre içinde sevgilisine evlenme teklifi eden Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı, “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can…” yazılı İtalyanca sözleri Roma’da uçurtmuştu.

Ancak bir süredir ikilinin ayrıldıklarının konuşulmasının ardından İtalyan basınında yer alan fotoğraflar dedikoduları kanıtlar gibi!

Spor spikeri Dilette Leotta, ABD’li milyarder, İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma’nın başkan yardımcısı Ryan Friedkin ile dudak dudağa görüntülendi.

Ortaya çıkan görüntüler magazin gündemine damga vururken Can Yaman henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Leotta ve Yaman’ın Instagram hesaplarındaki birlikte olan karelerini de silmemeleri dikkatlerden kaçmadı.

İlginizi ÇekebilirCan Yaman'a İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'dan sürpriz hediyeCan Yaman’a İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’dan sürpriz hediyeİlginizi ÇekebilirCan Yaman sevgilisi Diletta Leotta ile ilk pozunu paylaştıCan Yaman sevgilisi Diletta Leotta ile ilk pozunu paylaştıİlginizi Çekebilirİtalyan paparazziler görüntüledi! Can Yaman ile Diletta Leotta aşk sarhoşuİtalyan paparazziler görüntüledi! Can Yaman ile Diletta Leotta aşk sarhoşu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir