Brezilya’da kocasının 9 eşi ortasından birincisi olan bayan konuştu

Brezilya Joao Pesseoa’da yaşayan toplumsal medya fenomeni Arthur Urso, çok eşli ömrüyle ilgi çekiyor.

Arthur, 2021 yılının Kasım ayında, 9 sevgilisiyle Katolik kilisesinde evlenmişti.

Dünya çapında merak konusu olan Arthur, basının manşetlerinde yer edindi.

Merak edilen hayatıyla ilgili, eşlerinin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak ismine takvim hazırlamak zorunda kaldığını anlatan Arthur, “Böyle bir takvim hazırlamak pek çok farklı sıkıntıya neden oluyor, bazen zevk için değil de kendimi bu programa uydurmak için seks yapıyormuş üzere hissediyorum.” demişti.

Arthur’un eşlerinden Luana ise bahisle ilgili kendi görüşlerini açıkladı.

“Diğer partnerlerle tanışırken kocamın yanındaydım”

Arthur’un yedi yıllık birinci eşi olan Luana, basına yaptığı açıklamada, kocasının  öteki partnerleriyle tanıştığında yanında olduğunu söz etti.

Luana, “Açık yaşamayı merak ediyorduk. Çok farklı olduğunu düşündüm ve çabucak kabul ettim. Müstakbel eşlerimizle bir partide tanıştık.” sözlerini kullandı.

 

“Evimizin duvarına şeytanın ailesi yazıldı”

Çok eşliliğin, kendilerine birçok tehdit oluşturduğunu söyleyen Luana, “Yeni şeyler deneyimlemek isteyen ve bu dünyanın kalıplarına sıkışıp kalmayan beşerler aradık. Beşerler bizi yalnızca sosual medyada yargılıyordu. Ancak bir gün konutumuzun duvarına ‘şeytanın ailesi’ yazıldı.

Çok korktum zira daha evvel bu türlü bir şey olmamıştı. Ülkemizden defolun diyorlar. Çok önyargılı olduklarını düşünüyorum. Birden fazla insanın bu durumu çılgınca karşıladığını biliyoruz.” dedi.

“Yaşadığım hayattan memnunum”

Çok eşli ilginin en başlarında kendisi için güç olduğunu lisana getiren Luana, “Evet evvelce zorlandım. Ancak daha sonra bu duruma alıştım ve ben de keyif almaya başladım. Açıkçası bu türlü bunun nasıl olacağını merak ediyordum. Şu anda yaşadığım hayattan mutluyum.” şeklinde konuştu.