Bomba Survivor Savı: Evvelce Biliyordu Ortalık Resmen Yıkılacak

30 Haziran gecesinden beri Survivor tartışılmaya devam ediyor. Evvel Batuhan Karacakaya’nın annesi kıyameti kopardı sonra kızkardeşi Melis Karacakaya oyaların üzerine tuz biber ekerek “kardeşim de yatsaydı” dedi. Acun Ilıcalı Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya’ya “Namusuma lisan uzattırmam” diyerek dava açacağı tehdidinde bulunurken Adem Kılıçcı Acun Ilıcalı’yı takipten çıktı. Tüm bunlar yaşanırken gündeme bomba üzere yeni bir tez düştü.

DEMET AKALIN’A SURVİVOR ŞAMPİYONUNUN KİM OLACAĞI FISILDANDI MI?

Kendisi de bir survivor hastası olarak bilinen sanatçı Demet Akalın kendisini Adem Kılıçcı’yı desteklemediği için eleştiren toplumsal medya kullanıcılarına şampiyonu daha evvelce bildiğini ima etti.
Ünlü müzikçi Demet Akalın, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Adem Kılıçcı’yı desteklemediği için kendisini eleştiren bir takipçisine yanıt verirken dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Şampiyonu daha evvelden bildiğini ima eden Demet Akalın, “Survivor yarışının sonucu tahminen fısıldanmıştır” dedi.

DEMET AKALN’DAN ACUN ILICAL’YA TEPKİ

Demet Akalın bu güne kadar desteklediği tüm Survivor yarışmacılarının bir halde elenmesini eleştirdi. Demet Akalın toplumsal medyada yaşanan tartışmalara dahil olurken Adem Kılıçcı’yı desteklemediği için eleştirilince verdiği cevap ile Acun Ilıcalı’yı amaç aldı. Acun Ilıcalı’nın kendi başında işi biirdiğini açıklayan Demet Akalın “Adam başa koymuş sonra da kılıfına uyduruyor” dedi. Tüm emeklerin oşna olduğunu söyleyen Demet Akalın Survivor için “çöp bir yarışma” dedi.

DEMET AKALIN SURVİVOR 2022 ŞAMPİYONUNU BİLDİĞİNİ İMA ETTİ

Demet Akalın Survivor yarışında desteklediği Survivor yarışmacısı Nagihan’ın fotoğrafına yorum yaparak “Allah’ına kurban. Gururumuzsun sen ve senin üzere gerçek yarışmacılar” tabirlerini kullandı. Demet Akalın’ın bu paylaşımına cevap veren bir toplumsal medya kullanıcısı da “Son gün Adem Kılıçcı’yı destekleseydin” dedi. Kendisini eleştiren toplumsal medya kullanıcısına karşılık veren Demet Akalın “Yarışmanın sonucu tahminen fısıldanmıştır” dedi. Demet Akalın’ın bu iması yeni tartışmaların fitilini ateşleyecek.

Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya’da oğlumun hakkı yendi “hak yiyenler haklarında boğulsun” demişti.

Sizce de Survivor 2022’nin sonuçlarında şaibe var mı? Demet Akalın ve Gülhayat Karacakaya haklı mı? Survivor birincisi evvelce belirlenmiş miydi?