Bitci’den eylülde ikinci sürpriz

Bitci Holding çatısı altında faaliyet gösteren Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin, eylül ayının ikinci küresel listelenme sürprizini Gate.io ile yapıyor. Daha evvel Bittrex, XT, Finexbox, LBank, ProBit, BigOne, Biconomy, MEXC Küresel ve son olarak 2 Eylül’de Bitget’te listelenen ve süreç görmeye başlayan Bitcicoin, Eylül’deki küresel listelenme zincirine eklediği Gate.io ile süreç gördüğü küresel borsa sayısını 12’ye yükseltti.    

Bitcicoin yatırma süreçleri başladı

2013 yılında kurulan ve kripto varlık ticaret hacmi açısından dünyanın önde gelen 10 kripto borsasından biri olan Gate.io’da Bitcicoin yatırma süreçleri (16 Eylül 2022 saat 15.00 itibarıyla) başladı. Alım – satım süreçleri ise 23 Eylül 2022 saat 13.00’te başlayacak.

Startup’ta 120 bin dolarlık airdrop

Bu ortada Gate.io, Bitcicoin listelemesine özel olarak 22 Eylül saat 10.00’da başlayarak 23 Eylül saat 10.00’a kadar sürecek toplam 120 bin dolarlık Bitcicoin airdropunu kapsayan bir Startup düzenleyecek.

Bitci’nin sürprizleri devam edecek

Blockchain dünyasında en fazla ses getiren kripto varlıklar ortasında yer alan fan token’ların milletlerarası arenadaki en kıymetli geliştiricilerinden biri olan Bitci, önümüzdeki periyotta de ses getirecek yeni proje ve iş birliklerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.