‘Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır! Çekin yüzlerini’

Oyuncu ve sunucu Okan Karacan, 2014’te dünyaevine girdiği eşi Zeynep Kadıoğlu’ndan geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla boşandı. Geçtiğimiz gün eski eliyle birlikte kurduğu yapım şirketine polislerle birlikte giden Karacan ve şirket çalışanları arasında arbede çıktı.

“ALACAKLARIMI VERMİYORLAR”

‘2. Sayfa’ programının haberine göre; Karacan, “Alacaklarımı bir senedir vermiyorlar. Telefonlarımı engellediler, bana yabancı madde kullanıyorsun diyerek şantaj yapıyorlar. Ben şeker hastası bir insanım, alkol almıyorum, yabancı madde kullanmıyorum” dedi.

Şirkete girmeye çalışan Okan Karacan, personellerle arbede yaşayınca polisler araya girdi. Karacan’ı aracına bindirerek karakolu gitmesi gerektiğini söyleyen güvenlik güçleri, “Gerekeni yapacağız” dedi.

“BEŞ KİŞİ ÜZERİME SALDIRDI”

Okan Karacan, son olarak geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Levent’te karakol çıkışı görüntülendi. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Karacan, şu ifadeleri kullandı:

Geçen sene bir şirket kurup film çekmiştik. Eşim Zeynep Hanım da o şirkette. Benim ödeme almam ile ilgili beni arayıp şirkete çağırdılar. Sonra da beş kişi üzerime saldırdı. Ben onları Allah’a havale ediyorum. Allah herkesi affetsin.

“DARP RAPORU ALMAMI İSTEDİLER”

“Ben onlardan şikayetçi oldum, onlar gelmediler ama ifadeye” diyen ünlü isim, “Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır. Darp ettiler beni. Memur arkadaşlara ifademi verdim. Benden darp raporu da almamı istediler. Onları da halledeceğim” şeklinde konuştu.

Oyuncu, ardından darp edildiği yapım şirketine gitti. Karacan, yapım şirketi önünde kendisini darp eden kişiler ile de yüzleşti ve; “Çekin arkadaşları da. Beni darp edenler onlar. Korkmayın çekin yüzlerini” dedi.

“KORMAYIN, ÇEKİN!”

Darp ettiği kişiler ise “Bizi sakın çekmeyin. Biz olayda yokuz. Çekmeyin” diyerek bağırdılar.

Bunun üzerine Okan Karacan, “Korkmayın çekin. Bakın ışıkları kapatıp gitmiş diğerleri. Normalde ifade vermeye gitmeleri lazımdı. Çekin beni darp edenleri” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir