Bebek cinsiyet belirleme partisinde skandal manzara: Bikinili dansçılar tartışma yarattı

ABD’de yaşayan bir çift, çocuklarının cinsiyetini belirlemek için düzenlenen partiye striptizci çağırarak gündem oldu. Milyonlarca insanın toplumsal medyadan gördüğü görüntü büyük bir tartışma yarattı.

ABD’de yaşayan Cristina Scarlevschi ve eşinin havuzlu meskenlerinde düzenlediği “bebek cinsiyet belirleme partisinde” çekilen imajlar toplumsal medyayı karıştırdı.

 

Çift konutlarındaki havuzun başında düzenledikleri aktiflikte sahneye direk dansı yapan bir çift bayanı davet etti. Bayanlardan biri erkek çocuğunu sembolize eden mavi bikini giyerken başkası ise kız çocuğunu göstermek için pembe bikini giydi. Çiftin partisinden çekilen imgeler toplumsal paylaşım platformu TikTok’ta paylaşıldı.

Scarlevschi, aile üyelerinin ve yakın dostlarının “bu büyülü ana” şahit olması için direk dansçıları getirdiğini söyledi. Kendisinin de direk dansı yaptığını ve bu mevzuda eğitimler verdiğini söyleyen genç bayan, “Ben o yüzden öğrencilerimi çağırmak istedim” dedi.

Direk dansı yaparak bir koreografi sergileyen iki bayan direk üzerinde savaşıyormuş üzere yaparken görülüyor. En sonunda biri direkte içinde mavi konfeti olan balonu patlatarak cinsiyeti belirliyor. Koreografi sonunda çiftin erkek çocuk sahibi olmaya hazırlandığı ortaya çıkarken bu imgeler tartışma yarattı.

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Bazı toplumsal medya kullanıcıları bu şovun uygunsuz olduğunu söylerken, “Bu tıp cinsiyet belirleme partilerinde ipin ucu güzelce kaçtı. Bunu kabul edemem” dedi. Öte yandan bir başka toplumsal medya kullanıcısı ise, “Bir kızınız mı yoksa bir oğlan çocuğunuz mu olacağını öğrenmek için kızları dans ettirmek uygun değil. Bu büsbütün uygunsuz” tabirini kullandı.

Öte yandan birtakım toplumsal medya kullanıcıları ise bu cins aktifliklerin tek düze olduğunu söylerken, çiftin direk dansı tercihinin hoş ve eğlenceli olduğunu öne sürdü. Direk dansına takviye veren toplumsal medya kullanıcıları, “Ben burada makus bir şey görmüyorum. Sonuçta bu unutulmayacak bir an olmalıydı ve o denli olmuş” dedi.